Čekejte prosím, váš požadavek se zpracovává

Důležité informace

Změna úrokových sazeb (publikované 28.11.2018 15:00:00)

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o zvýšení úrokové sazby za fixaci prostředků na spořícím účtu na 12 měsíců od 19.11.2018.

Sazbu za fixaci zvyšujeme z 0,40% na 0,50% p.a.

Současně bychom vás rádi upozornili, že 22.10.2018 jsme také zvýšili úrokové sazby termínovaných vkladů o 0,10 až 0,60% p.a.

Aktuální přehled úrokových sazeb naleznete na webové stránce:
https://www.wuestenrot.cz/dokumenty/urokove-sazby-sporici-a-vkladove-produkty

Změna úrokových sazeb (publikované 31.08.2018 06:00:00)

Vážení klienti,

s platností od 1. září 2018 dochází ke zvýšení základní úrokové sazby spořicího účtu pro zůstatky od 30 tisíc Kč do 1,5 mil. Kč o 0,3 %. Nový přehled úrokových sazeb naleznete na webové stránce:
https://www.wuestenrot.cz/dokumenty/urokove-sazby-sporici-a-vkladove-produkty

Změna úrokových sazeb termínovaných vkladů (publikované 13.08.2018 10:30:00)

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o zvýšení úrokových sazeb termínovaných vkladů pro fyzické osoby s platností od 20.8.2018. Nový přehled úrokových sazeb naleznete na webové stránce:
https://www.wuestenrot.cz/dokumenty/urokove-sazby-sporici-a-vkladove-produkty

Ukončení podpory Windows XP (publikované 07.04.2014 11:46:11)

Vážení klienti,

od 8. dubna 2014 již není dostupná podpora pro operační systém Microsoft Windows XP, včetně automatických aktualizací a bezpečnostních záplat. Pokud budete Windows XP dále používat i po ukončení podpory, bude váš počítač zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Z tohoto důvodu nedoporučujeme přistupovat do Internet banky z prostředí Windows XP. Bližší informace o ukončení podpory Windows XP a možnostech přechodu na novější operační systémy naleznete na stránkách Microsoftu:
http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/end-support-help

Více podrobností naleznete v bezpečnostních informacích pro klienty.

Při používání Internet banky dodržujte zásady bezpečnosti (publikované 13.11.2013 14:09:27)

Internetové bankovnictví čelí nové formě hackerských útoků. Ty jsou zacíleny na klienty a jejich mobilní telefony. Proto prosím věnujte pozornost zásadám bezpečného používání internetového bankovnictví uvedených v následující zprávě.

Česká bankovní asociace zastřešující činnost všech tuzemských bankovních domů připomíná hlavní zásady bezpečného používání internetového bankovnictví:

  • Do chytrých mobilních telefonů by měl klient instalovat pouze prověřené aplikace, speciálně ve vazbě na mobilní bankovnictví. Mělo by jít výhradně o oficiální aplikace pro iOS, Android a Windows Phone dostupné na aplikačních marketech.
  • Klient by měl otevírat pouze důvěryhodné e-maily od známých a očekávatelných odesílatelů. Pokud se jeví e-mail podezřele, je rizikové jej otvírat či pracovat s jeho přílohami nebo odkazy.
  • Klient by neměl zapomínat na to, že i chytré mobilní telefony by měly mít nainstalovanou antivirovou ochranu, jestliže je pro daný typ zařízení k dispozici.
  • Pokud bude mít klient jakékoli pochybnosti při přihlašování do online aplikace nebo při práci s bankovním účtem v internetovém rozhraní, neprodleně by měl kontaktovat klientskou linku své banky a konzultovat s bankovním poradcem další postup.

Více podrobností naleznete v bezpečnostních informacích pro klienty.