Čekejte prosím, váš požadavek se zpracovává

Důležité informace

Akční úroková sazba (publikované 03.04.2018 10:00:00)

Vážení klienti,
dovolujeme si vás informovat o akčním zvýhodnění nových prostředků na spořicích účtech platném od 1.4. do 31.7.2018. Pokud v uvedeném období zvýšíte zůstatek spořicího účtu, budou nové prostředky navíc úročeny úrokovou sazbou ve výši 0,6 % p. a. až do konce letošního července. S podrobnými informacemi o akčním zvýhodnění se můžete seznámit na internetové stránce
https://www.wuestenrot.cz/sporeni/sporici-ucet

Změna úrokových sazeb termínovaných vkladů (publikované 18.12.2017 08:30:00)

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o zvýšení úrokových sazeb termínovaných vkladů pro fyzické osoby s platností od 2.1.2018. Nový přehled úrokových sazeb naleznete na webové stránce:
https://www.wuestenrot.cz/dokumenty/urokove-sazby-sporici-a-vkladove-produkty

Ukončení podpory Windows XP (publikované 07.04.2014 11:46:11)

Vážení klienti,

od 8. dubna 2014 již není dostupná podpora pro operační systém Microsoft Windows XP, včetně automatických aktualizací a bezpečnostních záplat. Pokud budete Windows XP dále používat i po ukončení podpory, bude váš počítač zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Z tohoto důvodu nedoporučujeme přistupovat do Internet banky z prostředí Windows XP. Bližší informace o ukončení podpory Windows XP a možnostech přechodu na novější operační systémy naleznete na stránkách Microsoftu:
http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/end-support-help

Více podrobností naleznete v bezpečnostních informacích pro klienty.

Při používání Internet banky dodržujte zásady bezpečnosti (publikované 13.11.2013 14:09:27)

Internetové bankovnictví čelí nové formě hackerských útoků. Ty jsou zacíleny na klienty a jejich mobilní telefony. Proto prosím věnujte pozornost zásadám bezpečného používání internetového bankovnictví uvedených v následující zprávě.

Česká bankovní asociace zastřešující činnost všech tuzemských bankovních domů připomíná hlavní zásady bezpečného používání internetového bankovnictví:

  • Do chytrých mobilních telefonů by měl klient instalovat pouze prověřené aplikace, speciálně ve vazbě na mobilní bankovnictví. Mělo by jít výhradně o oficiální aplikace pro iOS, Android a Windows Phone dostupné na aplikačních marketech.
  • Klient by měl otevírat pouze důvěryhodné e-maily od známých a očekávatelných odesílatelů. Pokud se jeví e-mail podezřele, je rizikové jej otvírat či pracovat s jeho přílohami nebo odkazy.
  • Klient by neměl zapomínat na to, že i chytré mobilní telefony by měly mít nainstalovanou antivirovou ochranu, jestliže je pro daný typ zařízení k dispozici.
  • Pokud bude mít klient jakékoli pochybnosti při přihlašování do online aplikace nebo při práci s bankovním účtem v internetovém rozhraní, neprodleně by měl kontaktovat klientskou linku své banky a konzultovat s bankovním poradcem další postup.

Více podrobností naleznete v bezpečnostních informacích pro klienty.